Hakkımızda

GREEN CITY KİMDİR ?

Green City; biriktirmiş olduğu tecrübe ve ekibin aklının, bireyin aklından daha büyük olduğuna inanan profesyoneller topluluğudur.

GREEN CITY NE YAPAR ?

Kuruluşu itibari ile sahip olduğu tecrübe ve bilgiyi birleştirir, yeni projeler geliştirip yönetir. Mimarlık, mühendislik, müteahhitlik ve çözüm hizmetleri sunar.

GREEN CITY NEDEN ?

Sektör bilgisi ve tecrübesi yüksek bu insanlar bir araya gelerek, fayda odaklı yenilikçi çözümler sunar. Green City ekibi mevzuata hakimdir. Yerel ve bölgesel, kamu ve özel sektör kuruluşları ile yıllara dayanan sağlam ilişkilerini kullanarak maksimum faydayı minimum maliyetle üretir.

GREEN CITY NASIL YAPAR ?

İşini, her detayı ince düşünerek ve sonuç odaklı hareket ederek ilerler. Süreç esnasındaki sorunlara alternatif çözümleri hızlı şekilde bulur ve uygular. Green City bünyesindeki profesyonel ekibi ile birlikte, proje geliştirme, mimari ve mühendislik hizmetleri, kanun ve mevzuatın uygulanması ve yorumlanması, proje hazırlanması ve nihayetinde satış safhasında akılcı çözümler üreterek sizlere baştan sona eksiksiz ve bütünleşik hizmetler sunarlar.