HİZMETLERİMİZ

01

MİMARİ HİZMETLER

Yaratıcı ve Özgün

Türkiye’nin ve Dünyanın her yerinde özel tasarımlarımızı gerçekleştirdiğimiz yenilikçi mimari çözümlerimiz ile müşterilerimize ve iş ortaklarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Mimari projelerinizde hem proje tasarımlarını hem de proje uygulamalarını yapıyoruz.

02

MÜTEAHHİTLİK

Güven ve Kalite

Green City Yapı babadan oğula yıllardır süregelen çalışma hayatına sahiptir. Bina inşaatında firmamızda çalışan ustalar işlerinde yetkin insanlardan oluşmaktadır. Projelerin teslim tarihleri zamanında yetiştirmek için canla başla çalışan firmamız aksilik ve gecikme durumlarında önceden size bildirim yaparak konudan haberdar olmanızı sağlar.

merk
DSC08169

03

ENDÜSTRİYEL YAPILAR

Doğru Proje Yönetimi

Endüstriyel yapılar; her çeşit ürünün yapıldığı fabrika ve işleme, montaj, karıştırma, temizleme, yıkama, paketleme, depolama, dağıtım ve onarım gibi işlemlere mahsus bina ve yapılardır. Her türlü fabrika, bıçkıhaneler, çamaşırhaneler, tekstil üretim tesisleri, enerji üretim tesisleri, gıda işleme tesisleri, dolum ve boşaltım tesisleri, kuru temizleme tesisleri, maden işleme tesisleri, rafineriler ve benzeri yerler bu sınıfa girer.

04

PREFABRİK

Uygun Projelendirme

Endüstriyel yapı inşa süreçlerinde hızlı ve ekonomik olması sebebiyle prefabrik sistem günümüzde tercih edilmektedir. Çözüm ortağımız DELTA PREFABRİK ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda endüstriyel yapı projelendirmesi ve uygulamasını yapmaktayız.

Çözüm Ortağımız

NEDEN GREEN CITY ?

Çözüm Odaklıdır,

Sektör bilgisi ve tecrübesi yüksek bu insanlar bir araya gelerek, fayda odaklı yenilikçi çözümler sunar. Green City ekibi mevzuata hakimdir. Yerel ve bölgesel, kamu ve özel sektör kuruluşları ile yıllara dayanan sağlam ilişkilerini kullanarak maksimum faydayı minimum maliyetle üretir.

Deneyimlidir,

Yıllar içinde kazandığımız deneyim ve uzmanlık sayesinde, müşterilerimize kaliteli ve yenilikçi çözümler sunma konusunda kendimize güveniyoruz.

Profesyoneldir,

çalışırken temel ilkelerinden asla taviz vermez,

Hızlı Performans gösterir,

İnşaat projelerimizde kalite standartlarına uygun malzeme kullanımı, titiz planlama ve etkili proje yönetimi ilkelerine odaklanıyoruz. Her bir proje, müşteri ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır ve uygulanırken sürekli iletişim ve şeffaflık prensipleriyle yönetilir.